Обчислити виштовхувальну силу яка діє на повністю занурене у воду тіло об'ємом 0,0005 м3


Ответы на вопрос

Отвечает Архипова Оля.
Дано:
V=0,0005 м³
р=1000 кг/м³
Знайти: Fв-?
Fв=рgV=1000×10×0,0005=5 H.
В-дь: Fв=5 Н.