Визначити потинціальну енергію пружності жорсткості 60H/M стиснутої на 5 сантиметрів


Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Ксюша.
K=60 Н/м     x=0.05 м    Еп=?
===
Еп=k*x²/2=60*0.05²/2=0.075 Дж    (75 мДж)
=================================