Рівняння руху матеріальної точки масою 2 кг задано рівнянням x=1+5t2. Визначте зміну імпульсу тіла,

яка стала за 2 с, і силу, шо викликала цю зміну.

Ответы на вопрос

Отвечает Жомартов Алибек.

так как V=X'=10t то а=10 м\с2

по второму закону Ньютона F=ma=2*10=20 Н

так как F*t=ΔP ΔP=20*2=40 кг*м\с