Обчисліть роботу, яка здійсниться при проходженні через спіраль електроплитки 15кл електрики, якщо

вона включена у мережі напругою 220Вт

Ответы на вопрос

Отвечает Колодяжный Олег.

Замечание: Напряжение не измеряется в ваттах...

Дано:

q = 15 Кл

U = 220 В (вольт, не ватт!!)

__________

A - ?


A = q*U = 15*220 = 3 300 Дж или 3,3 кДж