Обчисліть роботу, яка здійснюється при проходженні через спі­раль електроплитки 15 Кл електрики,

якщо вона включена у ме­режу напругою 220 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Сарапулова Лиза.

q=15 Кл
U=220 B
A-?
U= \frac{A}{q}  ⇒ A=U*q=220*15=3300 Дж