Напруга на обкладках конденсатора в коливальному контурі змінюється за законом u=100 cos 100000 пt.

Електроємність конденсатора 0.9 мкФ. Знайдіть індуктивність контуру й максимальне значення енергії магнітного поля котушки.

Ответы на вопрос

Отвечает Писанко Евгений.

Ответ:

Объяснение:

w=pi*10^5 рад/с   w=1/sqrt(L*C)  w^2*L*C=1   L=1/w^2*C=1/(3,14*10^5)^2*0,9*10^-6=1,1*10^-3 Гн  W=C*Um^2/2=0,9*10^-6*10^4/2=0,45*10^-2 Дж