Трансформатор із коефіцієнтом трансформації 5 приєднаний до мережі змінного струму напругою 220 В.

Визначте опір вторинної обмотки трансформатора, якщо напруга на ній дорівнює 42 В, а сила струму 4 А. Опором первинної обмотки знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Спицын Никита.

Ответ:

Находим Е2: 220в/5=44в,

при токе I2=4a имеем U2=42в,

E2=U2+Ir  , 44=42+4*0.5ом,   сопротивление вторичной обмотки r=0.5ом.

Объяснение: