У ракеті, яка знаходиться в стані спокою коливається математичний маятник. При русі ракети вгору з

деяким прискоренням частота коливання маятника збільшилась у три рази. З яким прискоренням рухалась ракета?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Машенька.

Ответ:

Знайдемо коливання маятника:

1)T1=2*π*√(L/g)

2)T1=2*π*√(L/g)

Знайдемо рух та прискорення ракети(також виразимо коливання маятника:

a=3*g

Відповыдь: в 3 рази збыльшиться

Відмытьте будь-ласка як найкраща выдповідь

Объяснение: