5. Турист 1,5 год їхав на велосипеді зі швидкістю 20 км/год. Потім велосипед зламався і останній

кілометр шляху він ішов піцуки. Якою була його середняшвидкість на всьому шляху, якщо пішки він ішов 0,5 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Диана.

Объяснение:

20*1.5=30км

1.5+0.5=3год

30+1=31км

31:3=10.3км/год