обчисліть силу струму що проходить по мідному провіднику довжиною 100 метрів , площею поперечного

перерізу 0,5 мм якщо до кінців проводу прикладена напруга 6,8В

Ответы на вопрос

Отвечает Хрищанович Арина.

Объяснение:

l=100m

S=0,5mm²

U=6,8B

p=0,017

I=?

I=U/R=6,8/3,4=2A

R=pl/S=0,017×100/0,5=1,7/0,5=3,4 Om