Обчисліть силу струму,що проходить по мідному провіднику довжиною 100м, площею поперечного перерізу

0,5 мм2, якщо до кінців проводу прикладена напруга 6.8B​

Ответы на вопрос

Отвечает Колпаков Дмитрий.

Ответ:

R=ρℓ/S=3,4 Ом;

I=U/R=2 A.    

Объяснение: