Обчисліть силу струму,що проходить по мідному провіднику довжиною 100м, площею поперечного перерізу

0,5 мм2, якщо до кінців проводу прикладена напруга 7,4В

Ответы на вопрос

Отвечает Китова Карина.

Дано: L=100 м; S=0,5 мм²; ρ(меди)=0,017 Ом*мм²/м; U=7,4 B; I - ?

R=ρ*L/S; I=U/R

I=U/(ρ*L/S)=U*S/(ρ*L)=7,4*0,5/(0,017*100)=3,7/1,7≈2,18 A - это ответ.