3 яким прискоренням рухається під час розбігу літак, маса якого 30 т, якщо сила тяги його двиryнів

дорівнює 45 кН? а) 15 м/с² ; б) 1,5 м/с² ; в) 0,75 м/с² ; г) 2,4 м/с² ; д) 100 м/c² .

Ответы на вопрос

Отвечает Клинк Мария.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

m=30т = 30000кг

F=45кН = 45000Н

Знайти: а

                                                  Розв'язання:

а=F/m

a=45000/30000=1,5 м/с2

Відповідь: Б