З яким прискоренням під час розбігу рухається літак маса якого 30 т, якщо сила його тяги двигунів

дорівнює 45 кH

Ответы на вопрос

Отвечает Черняк Павел.

Дано:

F=45кН=45•10³Н

m=30т=30•10³кг

Найти:

a-?

-------------

а = F/m= 45•10³H/30•10³кг=1.5м/с²