З яким прискоренням рухається під час розбігу реактивний літак масою 60 тон, якщо сила тяги

двигунів 90 кН? Яка буде швидкість цього літака в кінці першої хвилини розгону? СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Воропаев Максим.

Відповідь:

Пояснення:

а=F/m

v=v0+at

a=90000H/60000кг=1,5м/с2

v=0+1,5*60=90м/с