вантаж піднімають за допомогою одного нерухомого і двох рухомих блоків якою є маса вантажу і

наскільки він піднімається якщо під дією сили 75 Н вільний кінець мотузки опустити на 60 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Полтавец Данил.

Використання кожного рухомого блока системи дас виграш у силі в два рази. Тому зображена система блоків дає виграшу силі в чотири рази і програш у відстані також у чотири рази. Тому вага вантажу Р = 4F; mg-AF. Отже, маса вантажу:

m = 4*75/10 = 30 (кг);

h = 60/4 = 15 (см);

ответ: 30 кг; 15 см.