Нагрівальний елемент технологічного апарата опором R =200 Ом увімкнено до джерела напругою U =380В

протягом 10 хв. Обчислити кількість енергії, спожитої апаратом за цей час.

Ответы на вопрос

Отвечает Петряшов Дмитрий.

Відповідь:

Q=120.33Дж

Пояснення:

P=UI=\frac{U^{2} }{I}

Q=Pt=\frac{U^{2} }{I} t=380В*380В*1/6 год/200 Ом=120.33Дж