За який час підйомний кран може підняти вантаж масою 1т на втсоту 12м, якщо потужнімть двигуна 10кВт


Ответы на вопрос

Отвечает Новолокина Ульяна.

Ответ:

12 с

Объяснение:

m=1000 кг    h=12 м    N=10000 Вт    t=?

===

A=m*g*h=N*t

t=m*g*h/N=1000*10*12/10000=12 c

==============================