ПЖЖЖЖЖ ПОМОЖІТЬЬЬ Порівняйте прискорення вільного падіння біля поверхні де якої планети, радіус

якої втричі більший від радіуса Землі, а маса більша в 12 разів, з прискоренням вільного падіння біля поверхні Землі:

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Катюшко.

Ответ:

go=G*M/R²=9.8 м/с²

g=G*M/(R+2*R)²=go/9=9.8/9=1.09 м/с²

Объяснение: