СРОЧНО!!!! ДАЮ 35 БАЛОВ....Радіус великої планети у 60 разів більший від радіуса Землі, а маса

планети в 7200 разів більша від маси Землі. Чому дорівнює прискорення вільного падіння на цій планеті?

Ответы на вопрос

Отвечает Парфёнов Даниил.

Дано:

R=60*64*10^5=3,84*10^8 м

М=7200*6*10^24=4,32*10^28 кг

G=6,7*10^-11 Н*м^2/кг^2

Найти:

g-?

______________________________

g≈G*M/R^2

[g]=Н*м^2*кг/кг^2*м^2=Н/кг.

g=6,7*10^-11*4,32*10^28/(3,84*10^8)^2≈19,6 (Н/кг).

Ответ: 19,6 Н/кг.