ДОДАТКОВІ ЗАВДАННЯ 1. Розрахуйте, якою стане вологість у цій кімнаті при зниженні температури на

5 °С.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирославская Валерия.
45^-5^=40^C
40/2=20^C
20^C