Визначте вагу хлопчика масою 30 кг, який проїжджає на санках нижню точку яру, радіусом 20 м, зі

швидкістю 10 м/с. Відповідь дати в Ньютона з точністю до цілих, прийнятим g = 10 м/с2.

Ответы на вопрос

Отвечает Berikkojaev Damir.

Ответ:

P = m*(g+a) = m*(g+V²/R) = 30*(10+10²/20) = 30*(10+100/20) = 30*(10+5) = 30*15 = 450 Н

Объяснение: