Визначте вагу хлопчика масою 30 кг, який проїжджає на санках нижню точку яру з прискоренням 3

м/с^2. Відповідь запишіть в Н, одиниці вимірювання не вказуйте. g=10 м/с^2. .

Ответы на вопрос

Отвечает Бородин Федя.

Дано:

m = 30 кг

a = 3 м/с²

g = 10 м/с²

---------------------

P - ?

Решение:

P = m(g + a)

P = 30(10 + 3) = 390 H

Ответ: Р = 390 H