На якій висоті камінь масою 400 г має потенціальну енергію 7,2 Дж? Відповідь запишіть в метрах,

одиниці вимірювання не вказуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Відповідь:ля обчислення висоти каменя (h) ми можемо скористатися формулою для потенціальної енергії:

Потенціальна енергія (PE) = маса (m) * прискорення вільного падіння (g) * висота (h)

PE = m * g * h

Із задачі відомо, що маса каменя (m) = 400 г та потенціальна енергія (PE) = 7.2 Дж. Прискорення вільного падіння (g) на Землі зазвичай приймають за 9.8 м/с².

Підставимо відомі значення у формулу та розв'яжемо рівняння для висоти (h):

PE = m * g * h

7.2 = 0.4 * 9.8 * h

h = 7.2 / (0.4 * 9.8)

h ≈ 1.8367

Отже, камінь з масою 400 г має потенціальну енергію 7.2 Дж на висоті приблизно 1.8367 метра.

Пояснення: