1. Визначити ЕРС та внутрішній опір джерела струму , якщо при одному положенні реостата амперметр

показує 0,2 А, вольтметр 1,8 В, а при іншому - 0,4 А та 1,6 В відповідно

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Валера.

Ответ:

r=1 Ом

ЭДС= 2 В

Объяснение:

U1+r*I1=ЭДС

U2+r*I2=ЭДС

****************

r=(U1-U2)/(I2-I1)=(1,8-1,6)/(0,4-0,2) Ом= 1 Ом

ЭДС=U1+r*I1=U1+(U1-U2)*I1/(I2-I1)=(U1*(I2-I1)+(U1-U2)*I1)/(I2-I1)=

=(U1*I2-U2*I1)/(I2-I1) = (1,8*0,4-1,6*0,2)/(0,4-0,2) В= 2 В