При взаємодії двох тіл відношення модулів прискорень a2/a2=4. Чому дорівнює маса другого тіла,

якщо маса першогоа1тіла 2кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тазетдинов Радмир.

Ответ:

Объяснение:

Якщо а1/а2 , тоді а1/а2=м2/м1=4

м2 =м1*4= 8кг