При взаємодії двох тіл відношення модулів їх прискорень а1/а2, =3. Визначте масу першого тіла, якщо

маса другого тіла дорівнює 3 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Ефременко Юля.

Ответ:

9  кг

Объяснение:

F = mа

m -масса, а -ускорение.

Если ускорение а1/а2 =3

то m1/m2 = 3

отсюда m1 = 3*3 = 9.