При взаємодії двох тіл з однаковими силами відношення модуля прискорення першого тіла до модуля

прискорення другого тіла дорівнює 24 . Чому дорів- нює маса першого тіла, якщо маса другого тіла 120г .​

Ответы на вопрос

Отвечает Shahbazyan Arsen.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

F₁ = F₂ = F

a₁ / a₂ = 24

m₂ = 120 г

______________

m₁  - ?

F₁ = m₁·a₁     →  a₁ = F₁ / m₁ = F / m₁

F₂ = m₂·a₂   →  a₂ = F₂ / m₂ = F / m₂

a₁/a₂ = m₂/m₁

24 = 120 / m₁

m₁ = 120 / 24 = 5 г