Потрібна допомога ! У каністру, маса якої 0,5 кг, налили 5 л гасу. Яку силу треба прикласти, щоб

підняти каністру? Густина гасу 800кг/м3.

Ответы на вопрос

Отвечает Полбенцева Галина.

Дано:

mo=0,5 кг

V=5 л=0.005 м³

ρ=800кг/м³

Знайти: F-?

Розв'язання:

F=(mo+m)g

m=ρV

=>    F=(mo+ρV)g

F=(0,5+800*0,005)*10=405 Н

Відповідь: 405 Н