1.Яка сила тяжіння діє на цеглину масою 2.5 кг? 2.Яка сила тяжиння діє на чайник з водою якщо

маса води в чайнике 2 кг, е маса чайника 600г. 3.у каністру, маса якої 0.5 кг, налили 5л гасу. Яку силу треба прикласти щоб піднять каністру?Густина гасу 800 кг/м3. 7 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Радучай Макс.
1) F=mg;

Візьмемо: g=10Н/кг
F=2,5*10=25Н
2)Шукаємо сільну масу чайника з водою m=2+0,6=2,6кг
F=mg=2,6*10=26Н
3)Знайдемо масу гасу m=po*V=800Кг/м^3*0,005м^3= 4кг;Шукаємо загальну масу m=0,5+4=4,5кг;
F=mg=4,5*10=45Н