Електропотяг рухаючись зі станції з a=0,4 мс пройшов шлях 0,5км.Якоъ шквидкості досяг при цьому

едектропотяг і скільки часу він розганявся.помгите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Хаматулина Александра.
S=v^2-v0^2/2a
v=корень из 2aS
v=корень 2*0,4*500м=20м/с
v=v0+at
v=at
t=v/a
t= 20м/с\0,4=50c