Електропотяг, відходячи зі станції, упродовж 0.5 хв рухався з прискоренням 0.8 м/с. визначте шлях,

який він пройшов за цей час, і швидкість у кінці цього шляху ​

Ответы на вопрос

Отвечает Наумов Кирилл.

0,5мин = 30с

скорость

V=at=0,8.30 = 24м/с = 24-3,6 = 86,4 км/

Путь разгона

S = 0,5at² = 0,5-0,8.30² = 360м