3.2. 3 з якою силою природний газкруглу заслінку газовогоякщо тиск утрубі становить 2 МПа, а

діаметр заслінки 20 см2​

Ответы на вопрос

Отвечает Хуснутдинова Карина.

Объяснение:

Формула S круга Пd= 3*20=60 см2

Р= F/S

F=p*s

F= 2000000*0,6=1200000(Н)

ОТВЕТ: 1200000 н(ньютонов)

САША ТЫ ЛУЧШИЙ, ТЫ СПРАВИШСЯ!