з якою силою природний газ тисне на круглу заслінку газового крана, якщо тиск у трубі становить 2

МПа а діаметр заслінки - 20см

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Ответ: 62,8кН

Объяснение:

Дано:

р=2МПа=2000000Па

d=20см=0,2м

------------------

р=F/S

S=πd²/4=3,14*0,2²/4=0,0314м²

Отсюда:

F=pS=2000000*0,0314=62800Н=62,8кН