З якою силою природний газ тисне на круглу заслінку газового крана, якщо тиск у трубі досягає 2

МПА, а діаметр заслінки становить 10см?

Ответы на вопрос

Отвечает Белоглазов Коля.

F=pS

S=п*r^2=3.14*0.05^2=0.00785м^2

F=2000000*0.00785=15700H

^-степінь