Деяке тіло під дією горизонтальної сили 8 Н рухається з прискоренням 4 метра за секунду в квадраті.

Знайти масу цього тіла. срочнооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Добрынина Ксения.

Дано:

F=8 Н

a=4 м/с^2

Найти:

m-?

______________________________

F=m*a => m=F/a

[m]=Н*с^2/м=кг*м*с^2/с^2*м=кг.

m=8/4=2 (кг).

Ответ: 2 кг.