Срочно помогите!!!! ДАМ 35 БАЛОВ!!!!!! Обчисліть масу хром (ІІІ) оксиду, що утворюється при

розкладанні хром (ІІІ) гідроксиду масою 82,4 г. БУДУ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРЕН!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасов Александр.

Ответ:

30.4 г

Объяснение:

Пишемо реакцію

2Cr(OH)₃ = Cr₂O₃ + 3H₂O

Рахуємо кількість речовини хром гідроксиду

n(Cr(OH)₃) = m(Cr(OH)₃) / M(Cr(OH)₃) = 41.2 / 103 = 0.4 моль

За рівнянням реакції хром оксиду вдвічі менше, тобто 0.2 моль

Рахуємо масу оксиду

m(Cr₂O₃) = n(Cr₂O₃) · M(Cr₂O₃) = 0.2 · 152 = 30.4 г

Отвечает Воробьёва Лиза.

Ответ:

0.34 г

Объяснение:

0.34

0.34

0.34

0.34

0.34

0.34