резистори опорами 4 і 80 Ом з’єднані паралельно паралельно і підключені до джерела струму, напруга

на клемах якого 16В. Визнайче потужніть електричного струму в кожному резисторі і на всій ділянці

Ответы на вопрос

Отвечает Кожухова Леда.

P=UI

1/R= 1/R₁+1/R₂= 1/4 Ом+ 1/80 Ом= 21/80; R=80/21= 3,8 Ом

I=U/R= 16 В/3,8 Ом= 4,2 А

Р= 16 В* 4,2 А= 67,2 Вт

Ответ: 67,2 Вт