‼️‼️ СРОЧНО ‼️‼️ Визначити опір мідного дроту завдожки 2 м якщо площа його поперечно перерізу

становить 5 мм².Пожалуйста очень срочно нужно‼️‼️​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьев Андрей.

Ответ:

0,0068 Ом

Объяснение:

Згідно формули:R=p× l/S=0,017×2÷5=0,0068 Ом