Магнітний потік, що пронизує котушку з 200 квитків, за 0,1с змінюється на 0,8 вб. визначити ерс

індукції, яка виникає в котушці

Ответы на вопрос

Отвечает Мохначёва Даша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N = 200

Δt = 0,1 с

ΔФ = 0,8 Вб

____________

ЭДС - ?

ЭДС = N·ΔФ / Δt

ЭДС = 200·0,8/0,1 = 1 600 В