Магнітний потік, що пронизує котушку, яка має 500 витків проводу, рівномірно змінюється протягом

0,2 с від нуля до 12 мВб. Визначте ЕРС самоіндукції, що виникає в котушці, і її індуктивність, якщо сила струму за цей час змінилася від нуля до 0,5 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Дяченко Кристина.

Ответ:

30 В

12 Гн

Объяснение:

Дано:

N = 500

Δt = 0,2 c

Ф₁ = 0 мВб

Ф₂ = 12 мВб = 12·10⁻³ Вб

I₁ = 0 А

I₂ = 0,5 А

___________

Es - ?

L - ?

1)

Es = N·ΔФ / Δt

Es = 500·(12-0)·10⁻³ / 0,2 = 30 B

2)

Es = L·ΔI / Δt

L = Es·Δt / ΔI = 30·0,2 / (0,5-0) = 12 Гн