СРОЧНО!!ЛЁГКИЕ ЗАДАЧИ ПО ФИЗИКЕ -50 БАЛЛОВ!!!УМОЛЯЮ... ЗАДАЧА 1 Визначте індуктивність контуру,

якщо при силі струму 12 А магнітний потік, створений цим струмом, становить 0,6 мВб ЗАДАЧА 2 Визначте індуктивність котушки, якщо внаслідок зміни сили струму в ній на 0,8 А протягом 0,4 с виникає ЕРС самоіндукції 4 В. ЗАДАЧА 3 Яка сила діє на провідник довжиною 1 м в однорідному магнітному полі з індукцією 2 Тл, якщо сила струму в провіднику становить 10 А, а кут між напрямком струму й лініями індукції 60°?

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

1. L = 0,05 мГн

2. L = 2 Гн

3. F  = 10\sqrt{3} Н

Объяснение:

1. Дано:

I = 12А

Ф = 0,6 мВб = 0,0006 Вб

Найти:

L - ?

Решение:

Ф = LI

L = Ф / I

L = \frac{0,0006}{12} = 0,00005 Гн = 0,05 мГн

2. Дано:

ΔI = 0,8А

Δt = 0,4с

Е = 4В

Найти:

L - ?

Решение:

Е = ΔФ / Δt

ΔФ = L * ΔI

E = L * ΔI / Δt

L = Е * Δt / ΔI

L = 4 * 0,4 / 0,8 = 2 Гн

3. Дано:

L = 1м

B = 2 Тл

I = 10А

α = 60°

Найти:

F - ?

Решение:

F = B * I * L * sinα

F = 2 * 10 * 1 * \frac{\sqrt{3} }{2} = 10\sqrt{3} Н