На малий поршень гідравлічного преса, площа якого 200 см діє сила 50Н. Яка площа великого поршня,

якщо рідина тисне на нього із силою 2 кН?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирьянов Роман.

Ответ: 8000см²

Объяснение: F1/S1=F2/S2;

S2=F2*S1/F1=2000*200/50=8000см²