на малий поршень гідравлічного преса, площа якого 200 см² діє сила 100Н. Яка площа великого поршня,

якщо рідина тисне на нього із силою 2 кН? задача ​допоможіть дуже срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Репер Вован.

Ответ:

Fм/Sм=Fб/Sб уравнение давления

Sб=2000*200/100=4000см²= 0,4 м²