Поршень гідравлічного преса площею 150 см2 діє на здавлюване тіло з

силою 18 кН. Площа малого поршня — 4 см2. Обчисли, з якою силою діє менший поршень на масло у пресі​

Ответы на вопрос

Отвечает Валентинова Екатерина.

Ответ:

480 Н

Объяснение:

F1/F2 = S2/S1

18/F2 = 150/4

F2 = 4*18/150

F2 = 0.48 кН=480 Н