.Яку потужність розвиває підйомний кран, якщо вантаж масою 2500 кг він піднімає на висоту 4 м за 20

с? g=10 Н/кг. Відповідь запишіть в СІ, одиниці вимірювання не вказуйте. * 2 балла​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Кирилл.

Відповідь:

5 000 Вт

Пояснення:

N = A/t

N = F*l / t

N = m*g*l / t

N = 2500 kg * 10H/kg * 4 m / 20 c = 5000 Вт