Ризниця двох чисел 33. Знайдить ци числа, якшо 30% бильшого з них доривнюэ 2/3 меншого


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай  більше число - х , тоді 30 % дорівнює- 0,3х . Сладемо рявняння:

2/3(х-33)= 0,3х

(2/3)х- 22= 0,3х

(2/3)х - (3/10)х= 22

(20/30 - 9/30)х=22

(11/30)х= 22

х= 22 *30/11

х=60 одне число

 х- 33= 60-33 =27 друге число