Функцію задано формулою : y = 2x +7. a)Знайти значення функції,якщо значення аргументу дорівнює

6.​

Ответы на вопрос

Отвечает Касихан Аида.

Ответ:

у=19

Объяснение:

х=6=аргумент; у=функція

у=2х+7, у=2*6+7=12+7=19