Лінійна функція задана формулою у=2х+7. Знайдіть: а)значення функції якщо значення аргументу

дорівнює -1 б)значення аргументу при якому значення функції дорівнює 11 ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!1!!1!1!

Ответы на вопрос

Отвечает Гомер-С Сергей.

Ответ:

1) 2×(-1)+7=5

2)2x+7=11

2x=11-7

2x= 4

4:2

X=2

Ответ : x=2