Функцію задано формулою у = 9х -14. Знайдіть значення функції, при якому значення аргументу

дорівнює 4???? ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Артём.

f(4)=22

f(4)=9*4-14=36-14=22